پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 31
۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۵۹
اندازه متن
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران:

تخصص و خلاقیت؛ شاخصه های اصلی روابط عمومی برای ایجاد اعتماد درون و برون سازمانی

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، تخصص و خلاقیت؛ را دو شاخصه اصلی روابط عمومی برای ایجاد اعتماد درون و برون سازمانی برشمرد.
تخصص و خلاقیت؛ شاخصه های اصلی روابط عمومی برای ایجاد اعتماد درون و برون سازمانی

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی در سی امین گردهمایی روابط عمومی های صنعت گاز که بعدازظهر یکشنبه مورخ دهم آبان ماه برگزار شد یکی از مهم ترین ویژگی های روابط عمومی را حسن خلق و خوش رفتاری دانست و گفت: این بدان معناست که روابط عمومی بایستی بتواند با مسئولین، مردم و جامعه رابطه خوب و موثر برقرار کند.

مهندس عراقی داشتن تخصص را یکی از ضرورت های روابط عمومی برشمرد و گفت: داشتن تخصص زمانی ارزشمند است در انجام کار تاثیر مناسب و در شان خودش را بگذارد.

وی، همچنین بر خلاقیت در انجام فعالیت های روابط عمومی تاکید و اظهار داشت: خلاقیت موجب کشف راه حل های مبتکرانه خواهد شد که این امر می تواند در بسیاری از زمینه ها از جمله مدیریت هزینه ها به سازمان کمک نماید.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، لازمه داشتن خلاقیت و نوآوری را متخصص بودن دانست و گفت: خلاقیتی که از تخصص نشات می گیرد، می تواند تبدیل به ارزش شود.

وی در ادامه با بیان اینکه بایستی احترام گذاردن به دیگران را در سازمان نهادینه و آن را تبدیل به فرهنگ نماییم، تصریح نمود: روابط عمومی بایستی تحمل شنیدن انتقاد را داشته باشد و با احترام به دیگران در راستای تحقق اهداف سازمانی گام بردارد.

مهندس عراقی همچنین بر آموزش و توانمندسازی نیروهای شاغل در تمامی بخش های سازمان و از جمله روابط عمومی تاکید و افزود: امروز شرکت ملی گاز ایران وارد برهه ای از تاریخ خود شده است که برای تحقق اهدافش و تبدیل شدن به محور توسعه کشور، نیازمند وجود کارکنانی متخصص، متعهد و توانمند است.

معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه شرکت ملی گاز ایران قدم در عرصه توسعه گذارده است، افزود: در چنین شرایطی کارکنان این شرکت نیز بایستی توسعه یابند چرا که توسعه این صنعت عظیم بدون توسعه کارکنان امکان پذیر نخواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در خاتمه بر شایسته سالاری به دور از هرگونه سیاسی کاری تاکید و خاطرنشان نمود: افراد شایسته افرادی هستند که شخصیت و شایستگی را در کنار یکدیگر دارند یعنی علاوه بر  متشخص و درستکار بودن، در کار نیز متخصص و توانمند هستند.

این گزارش می افزاید: در پایان این مراسم از 7 نفر از روسای روابط عمومی سابق شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران که هم اکنون در مشاغل دیگر مشغول انجام وظیفه هستند با حضور مهندس عراقی تقدیر به عمل آمد.


پایان پیام
ارسال نظر