پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 555
۲۷ امرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۹
اندازه متن

استخدام در بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر با هماهنگی رييس بیمارستان انجام شد

استخدام در بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر با هماهنگی رييس بیمارستان انجام شد

به گزارش پترونیوز: شهنی مدیرعامل پتروشیمی طب صنعت ماهشهر در گفتگو با خبرنگار پترونیوز اظهار داشت:  نیروهای جذب شده با هماهنگی  رئیس بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر ، رئیس حراست بیمارستان و رئیس اداره کار شهرستان ماهشهر انجام شده است.

وی افزود : استخدام ۶ نفر از شهر شهید چمران در اداره حراست بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر با هماهنگی آقای امیر پور رئیس بیمارستان ، رئیس حراست بیمارستان و همچنین اداره کار شهرستان ماهشهر انجام شده است.

گفتنی است: طی چند روز گذشته در خصوص استخدام ۶ نفر از شهر شهید چمران در اداره حراست بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر منجر به اعتراض شده است که در مورد چگونگی این استخدام ها توضیحاتی از سوی مدیرعامل شرکت پتروشیمی طب صنعت به این رسانه ارائه شد.


پایان پیام
نظرات (1)
مجید بالینی | ۲۷ امرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۴
0 0
تکذیبیه
با سلام خدمت مسئولین موقر این رسانه احتراما به اطلاع می رساند ضمن تکذیب خبر مبنی بر هماهنگی با اداره کار در خصوص استخدام ۶ نفر ؛ از مسئولین بیمارستان ، حراست ، پیمانکار و مدیر عامل شرکت پتروشیمی طب صنعت دعوت بعمل آمد که به غیر از آقای شهنی مدیر عامل شرکت اخیر کسی دیگر حضور پیدا نکرد و مراتب‌ اعتراض شدید این اداره به وی اعلام شد، ضمنا امروز جداگانه جلساتی با مدیر کاریابی نشاط و پیمانکار بیمارستان برگزار و ای اداره تقاضای توقف عملیات استخدام شده است.
ارسال نظر