پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

آرشیو آدرس RSS درباره ما facebook twitter google plus instagram aparat
کد خبر 593
۰۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۹
اندازه متن
دیدار مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر با آتش نشانان

دکتر پهلوانی: آتش نشانان چشم بیدار مجتمع هستند/نمود تعهد سازمانی در آتش نشانان متمایز از دیگر ارکان سازمان است

دکتر عبدالکریم پهلوانی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی در جمع کارکنان ایستگاه آتش نشانی مجتمع حضور یافت و در نشستی صمیمانه با آتش نشانان دیدار و از خدمات آنها تقدیر کرد.
دکتر پهلوانی: آتش نشانان چشم بیدار مجتمع هستند/نمود تعهد سازمانی در آتش نشانان متمایز از دیگر ارکان سازمان است
به گزارش پترونیوز و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر،دکتر پهلوانی با تاکید بر اهمیت تخصص،تعهد و تجربه و آمادگی جسمانی در حوزه آتش نشانی و ایمنی،خطاب به آتش نشانان امیرکبیر ضمن تقدیر از زحمات آنها گفت:تعهد سازمانی و وجدان کاری در میان نیروهای سازمان اگرچه یکی از ابزار موفقیت مدیریت محسوب می شود،اما این دو رکن در میان نیروهای آتش نشانی از دیگر بخش های سازمان مهمتر به نظر می رسد چرا که تعهد و وجدان کاری در میان آتش نشانان منجر به نجات جان افراد می شود و از این لحاظ آتش نشانی و آتش نشانان یکی از مهم ترین بخش های سازمان محسوب می شوند.

 

دکتر پهلوانی تاکید کرد:وقتی همه ما خواب هستیم،آتش نشانان چشم بیدار مجتمع و سازمان هستند.
مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر،در بخش دیگر سخنانش گفت: در حوزه آتش نشانی،تجهیزات و آمادگی جسمانی نیروها باید همواره مورد توجه قرار بگیرد.

 

وی ادامه داد:نیروهای آتش نشان باید همواره با تمرینات و انجام مانورهای مختلف،آمادگی جسمانی و توان تجهیزات خود را مورد ارزیابی قرار دهند تا به وقت حادثه بهترین عملکرد و با کمترین درصد خطا را داشته باشند.دکتر پهلوانی اتخاذ تصمیمات درست در لحظات بحرانی را یکی از اصول مدیریت بحران دانست که فرماندهان ایستگاه آتش نشانی باید در فرآیند آزمون و تمرین به این سلاح مجهز شوند.

 

دکتر پهلوانی در این دیدار صمیمانه همچنین در جریان مسائل و مشکلات آتش نشانان قرار گرفت و برای آنها آرزوی روزهای سلامتی کرد.


پایان پیام
ارسال نظر