پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 601
۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰
اندازه متن

جوابیه روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرماهشهر نسبت به خبر منتشر شده توسط برخی رسانه ها/ باشگاه شهرداری بندر ماهشهر تمام توان خود را صرف جذب بازیکنان بومی می کند

جوابیه روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرماهشهر نسبت به خبر منتشر شده توسط برخی رسانه ها/ باشگاه شهرداری بندر ماهشهر تمام توان خود را صرف جذب بازیکنان بومی می کند

بنام خدا


پیرو خبر خلاف واقع رسانه مطرح بندر ماهشهر در مورد دست رد تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر به بازیکنان بومی لازم دیدیم مطالبی را به عرض علاقه مندان به این ورزش مهیج برسانیم.


از آنجا که حضور تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر در مسابقات فوتبال کشور به جهت ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و علاقه مندان به ورزش، شناسایی استعدادهای نهفته شهرستان و ایجاد زمینه ای مناسب به جهت توسعه امکانات ورزشی بوده، که بحمدالله توفیقات خوبی حاصل گردیده است.

حضور در مسابقات فوتبال باشگاههای کشور و شروع از لیگ دسته سوم و رسیدن به لیگ دسته یک فوتبال کشور باعث گردید نام پر افتخار این کهن دیار در فوتبال این مرز بوم خودنمایی کند و حضور پر شور مردم علاقه مند در دیدار های خانگی این تیم خود گواه این مدعاست.

متاسفانه سایت مطرح شهرستان بندرماهشهر ایجاد و توسعه زیر ساخت هاو فضاهای ورزش قهرمانی  را از وظایف شهرداری اعلام نموده در صورتی که متولی ایجاد این اماکن اداره ورزش و جوانان بوده و شهرداری نسبت به ایجاد و توسعه فضاهای ورزش همگانی برای عموم شهروندان امکانات بی نظیری بوجود آورده که بی سابقه بوده است.


در زمینه کشف و بکارگیری استعدادهای بومی، باشگاه شهرداری تمام توان خود را صرف شناسایی و پرورش این استعدادها نموده و هم اکنون بیش از هشت بازیکن جوان در تیم بزرگسالان این باشگاه حضور دارند و علاوه بر آن استعدادها بیشماری در تیم های پایه(امید، جوانان)این باشگاه در حال کسب آموزش های لازم میباشند.

متهم نمودن مربی محجوب، متعهد، ارزشی و بومی شهرستان  به ایجاد زد و بند های ناشایست موجود در ورزش و مرتبط دانستن ایشان با پدیده مذموم دلالی،  اتهامی است ناروا که قطعا تبعات سنگینی را متوجه سایت مذکور و نویسنده خبر خواهد کرد.


در پایان اعلام میدارد باشگاه شهرداری این حق را برای خود قائل است تا در اسرع وقت در مراجعه قضایی علیه ایشان اقامه دعوا نموده و از  مربیان زحمتکش باشگاه احقاق حق نماید.


روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندر ماهشهر

پایان پیام
ارسال نظر