پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 604
۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۱
اندازه متن

تقدیر از مدیرعامل پتروشیمی مارون به دلیل تعهد نسبت به انجام مسئولیت اجتماعی صنعت

امروز و در مراسمی از مدیرعامل پتروشیمی مارون در بندر امام خمینی«ره»، تقدیر به عمل آمد.
تقدیر از مدیرعامل پتروشیمی مارون به دلیل تعهد نسبت به انجام مسئولیت اجتماعی صنعت

به گزارش پترونیوز: با حضور بخشدار بندر امام خمینی ره و مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان، لوح تقدیر به سبب توجه ویژه پتروشیمی مارون به ساخت و نوسازی مدارس بندر امام خمینی«ره»، به مدیرعامل این شرکت اهداء گردید.


این لوح تقدیر با حضور حجت اله خسروی بخشدار بندر امام خمینی ره و رئیس شورای آموزش‌وپرورش، قربانی مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان و جمعی از مسئولین بندر امام، به محمدی مدیرعامل پتروشیمی مارون اهداء گردید.


محمدی در این دیدار، به اهمیت بحث مسئولیت‌های اجتماعی صنعت اشاره نمود و قول همکاری بیشتر در این زمینه را داد.


در این دیدار با پیگیری های صورت گرفته دکتر خسروی بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش بندر امام خمینی ره و توضیحات مهندس محمدی مدیر عامل پتروشیمی مارون  که ۶۰ درصد سهام پتروشیمی لاله متعلق به مارون است ، اقدامات در سطح شهرستان و کارهای صورت گرفته را شرح دادند . 


دکتر خسروی با اشاره به کمبودهای آموزشی در بندر امام (ره)  گفت ؛ یک جلسه شورای آموزش و پرورش به میزبانی پتروشیمی مارون باشد . این پیشنهاد مورد موافقت مهندس محمدی مدیریت مارون قرار گرفت . 


خسروی رئیس شورای آموزش و پرورش بندر امام خمینی (ره) افزود ؛ خانه معلم سالها تکمیل نشده است که با راهکار و قولهایی از سوی مهندس محمدی مدیریت مارون جهت تکمیل خانه معلم موافقت گردید .


همچنین از سوی مدیر کل نوسازی مدارس استان مطرح گردید ؛  که در بندر امام خمینی (ره) چندین مدرسه با وجود زمین های خالی آموزش و پرورش نیاز است که ساخته شود . مقرر شد طرح ها ارائه شود و مدرسه ساخته شود . 


 گفتنی است بعد از جلسه پتروشیمی مارون ؛ بخشدار و مدیر کل نوسازی مدارس استان ، از مدرسه عمار یاسر واقع در کوی اباذر که در حال بازسازی و مرمت بود ، بازدید میدانی بعمل آمد  . 

در پایان هم از آقای محمدی با توجه به همکاری و نگاه مثبتشان به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان درخواست هایی برای برخی مدارس مطرح گردید که به کمیته ویژه انتقال داده شد .

بدهی ۲۰ میلیون تومانی آب و برق مدرسه فرهیختگان که هر روز با اخطار قطع مواجه است .

تعمیر یک کولر اسپیت مدرسه استقلال و موتور آن بالغ بر ۸ میلیون تومان 

بحث ۱۰  دانش آموز بی بضاعت جهت تبلت پیگیری شد که هفته آینده  این ۱۰ دانش آموز بی بضاعت تبلت هایشان تحویل میگیرند . 

جناب دکتر خسروی برنامه ای ارائه نمود که جلسات شورای آموزش و پرورش هر ماه مهمان یک پتروشیمی باشد که از این موضوع استقبال گردید .


*لازم به ذکر است که پتروشیمی مارون یکی از شرکت‌های پیشگام در انجام تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی صنعت در منطقه می‌باشد.*پایان پیام
ارسال نظر