پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 607
۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۵
اندازه متن

پیام تبریک رئیس کانون کارآفرینی استان خوزستان به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

احمد هرمز رئیس کانون کارآفرینی استان خوزستان، طی پیامی فرا رسیدن هفته جهانی کارآفرینی را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس کانون کارآفرینی استان خوزستان به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

 به گزارش پترونیوز و به نقل از  روابط عمومی کانون کارآفرینی استان خوزستان در متن این پیام آمده است:

کارآفرینی، مفهومی است که همواره همراه بشر بوده و به عنوان یک پدیده نوین، نقش موثری را در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورها ایفا می کند، کارآفرینی در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروزه، دارای نقش کلیدی بوده و تضمین حیات و بقاء کشورها نیازمند نوآوری، ابداع و خلق محصولات و خدمات جدید می‌باشد.


 دستیابی به آرمان های توسعه پایدار کشور که جایگاه شایسته ای در اقتصاد جهانی برای کشور فراهم می کند تنها از طریق توسعه و گسترش کارآفرینی امکان پذیر است.


توسعه فرهنگ کارآفرینی، انجام حمایت های لازم از کارآفرینان، ارائه آموزش های مورد نیاز به آنان و انجام تحقیقات و پژوهش های لازم در این زمینه بوده است. کارآفرینی مهم ترین منبع نوآوری، اشتغالزایی و توسعه می باشد. توسعه کارافرینی رشد اقتصادی را افزایش داده و اثرات مثبتی مانند بهبود وضعیت رفاهی مردم، کاهش فقر، افزایش اشتغال در جامعه به وجود می آورد. کارآفرینی سبب پیدایش محصولات، خدمات، روش ها، سیاست ها، افکار و راهکارهای نو برای حل مشکلات جامعه می گردد. در حقیقت کارآفرینی نه تنها به عنوان یک نیروی محرک و سازنده اقتصادی، بلکه در بعدی گسترده تر به عنوان یک عامل پویای اجتماعی مورد توجه می باشد.


اینجانب  به نوبه خود هفته جهانی کارآفرینی را به تک تک کارآفرینان ، تولید کنندگان، کارآفرینان عشایر و روستا  و تمامی عزیرانی که در ارائه خدمات فنی مهندسی ،آموزشی در زیست بوم کارآفرینی جانفشانی میکنند تبریک عرض میکنم.

احمد هرمز

 رئیس کانون کارآفرینی استان خوزستان

پایان پیام
ارسال نظر