پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 689
۰۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷
اندازه متن

دیدار صمیمانه نوروزی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند با کارکنان این شرکت+تصاویر

مهندس نشان زاده مقدم : در سالی که مزین به “ تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی " است با ادامه ی برنامه‌های رفع تنگناها و موانع تولید، شاهد تداوم افزایش تولید و رکوردزنی های بیشتر پتروشیمی اروند در سال جدید خواهیم بود.
دیدار صمیمانه نوروزی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند با کارکنان این شرکت+تصاویر

مدیرعامل پتروشیمی اروند در اولین ساعات پس از تحویل سال نو به همراه تعدادی از مسئولین شرکت با حضور در جمع کارکنان نوبتکارِ سایت شستشوی نمک و واحدهای درمانگاه، تعمیرات، آزمایشگاه و اتاق های کنترل، ضمن گوش دادن به مشکلات فردی و سازمانی آنان بابت موفقیت های یک سال تلاش کارکنان از آن ها قدردانی نمود. 


به گزارش پترونیوز و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، نشان زاده مقدم  با تبریک سال نو عنوان کرد : پتروشیمی اروند در سال گذشته باوجود اعمال تحریم ها و شرایط کرونا  توانست در راستای بهبود مستمر فعالیت ها و تحقق اهداف متعالی از پیش تعیین شده، دستاوردهای بسیاری را در زمینه تولید مستمر، رشد سودآوری، توسعه ی پایدار، حمایت از صنایع مولد کشور و حفظ بازارهای خارجی کسب کند و درآمدزایی بسیار مطلوبی را برای صنعت پتروشیمی و کشور داشته باشد.


وی ادامه داد : "دست یابی به رکورد تاریخی مجتمع از ابتدای  اه اندازی تاکنون"، "افزایش ۱۷ درصدی تولید در واحد کلر"، "افزایش ۱۲ درصدی تولید در واحد E_pvc"، "کسب رتبه اول فروش محصولات شیمیایی و پلیمری"، "درج  نام شرکت با نماد اروند جهت پذیرش در بورس اوراق بهادار" و سایر موفقیت های چشمگیر تنها بخشی از دستاوردهای ما در سال ۹۹ بود که جز با همدلی، تعهد و تلاش همه ی همکاران به دست نمی آمد. 

 

نشان زاده مقدم در پایان ضمن آرزوی موفقیت و تندرستی برای کارکنان و خانواده های آنان، اظهار امیدواری کرد مطابق برنامه ریزی و ماموریت تدوین شده در شرکت پتروشیمی اروند، دست یابی به رکورد ظرفیت اسمی، اقدام نهایی در جهت عرضه سهام در بازار بورس، کسب تندیس صنعت سبز و... محقق گردد.


پایان پیام
ارسال نظر