پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 692
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۲
اندازه متن

حبیب آقاجری در نحوه برگزاری آزمون پتروشیمی بندرامام مردود شد/شعارهای تبلیغاتی پوچ بود

حبیب آقاجری نماینده مردم بندرماهشهر، بندرامام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی نتوانست حق جوانان منطقه را در آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام بگیرد.
حبیب آقاجری در نحوه برگزاری آزمون پتروشیمی بندرامام مردود شد/شعارهای تبلیغاتی پوچ بود

احمدرضا جابری مدیرمسئول پترونیوز در یادداشتی نوشت:

پس از پیگیرهای فراوان رسانه های منطقه نسبت به برگزاری آزمون استخدامی در پتروشیمی بندرامام، متاسفانه فردا ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ آزمونی برگزار خواهد شد که حق جوانان منطقه را ضایع خواهد کرد.


نماینده مجلس که با تیم رسانه ای خود ادعای پارتی جوانان بومی در آزمون هستم را بُلد کرده بود نتوانست سهمیه ۳۵۰ نفری را به جوانان بومی شهرستان بندرماهشهر تخصیص دهد تا کار به جایی رسید که این آزمون در شیراز و تهران هم برگزار میشود.


نکته ای که مدیران هلدینگ خلیج فارس به آن تاکید دارند و ذهن مردم را درگیر میکند این است که صنعت پتروشیمی یک صنعت ملی است و متعلق به کل کشور میشود!

در پاسخ باید گفت صنعت در زمان تاسیس پتروشیمی های منطقه ویژه هم ملی بود که منجر به استخدام های غیربومی و بیکاری جوانان منطقه شد حال که وضعیت بیکاری در این شهرستان چندهزار نفری است چگونه به خود اجازه برگزاری آزمون ملی را میدهید؟


بیکاری و مشکلات بیکاری جوانان این منطقه در رسانه های معاند موج میزند و هیچ مدیری قادر به دفاع از حق و حقوق این جوانان بیکار نیست، جوانانی که هم تحصیل کرده اند و هم رشته های تحصیلی مرتبط با صنعت نفت و پتروشیمی را دارند و این آزمون نشانگر بزرگترین ظلم در حق جوانان این منطقه است که حبیب آقاجری نماینده آنها در مجلس شورای اسلامی باید پاسخگوی آنها در فردای قیامت باشد.


پایان پیام
ارسال نظر