پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 763
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱
اندازه متن
در راستای شکوفایی تولید کشور:

پتروشیمی بندرامام مکلف است به فعالیت تولیدی و اصلی خود بپردازد

پتروشیمی بندرامام تنها به فعالیت ذاتی خود که تولید است می‌پردازد و فعالیت های جانبی را به متخصصین مرتبط واگذار کرد.
پتروشیمی بندرامام مکلف است به فعالیت تولیدی و اصلی خود بپردازد

پتروشیمی بندرامام بعنوان یک مجموعه تولیدی تابعه هلدینگ خلیج فارس در راستای تمرکز بر فعالیت اصلی خود که تولید انواع محصولات شیمیایی و پتروشیمیایی است مکلف شد تا تمامی فعالیت های جانبی را به شرکت های تخصصی هلدینگ خلیج فارس واگذار کند.

به گزارش پترونیوز و به نقل از روابط عمومی ، در سال گذشته فعالیت های خدماتی (رستوران ، هتل ها ، اماکن ورزشی) جهت مدیریت و راهبری تخصصی به شرکت عملیات غیرصنعتی منتقل شد تا پتروشیمی بندرامام تمرکز حداکثری بر تولید و عملیات غیرصنعتی مطابق با فعالیت ذاتی خود ، ارائه خدمات را برای تمامی کارکنان و منطقه میسر کند.

بر همین اساس نیروهای پیمانکاری شاغل در این اماکن (خدماتی،‌رفاهی،ورزشی) ، عینا با قرارداد قبلی به شرکت عملیات غیرصنعتی منتقل شدند (بدون هیچگونه تغییری در حقوق ، مزایا ، پاداش‌ها و …) تا در روند اداره اماکن و خدمات رسانی به منطقه خللی ایجاد نشود و کارکنان در جایگاهی که سال ها تجربه و تخصص آن‌ را دارند ادامه فعالیت دهند.

گفتنی است شرکت عملیات غیرصنعتی تنها شرکت منطقه ویژه اقتصادی است که صددرصد سهام آن متعلق به هلدینگ خلیج فارس است و تمامی قوانین گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس برای کارکنان این شرکت جاری و ساری می باشد.


پایان پیام
ارسال نظر