پترونیوز: پایگاه خبری نفت و پتروشیمی

کد خبر 808
۰۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳
اندازه متن

گزارش لحظه به لحظه حادثه پتروشیمی شهید تندگویان/ برای نجات جان مهدی سنگ تمام گذاشته شد، اما تقدیر الهی چیز دیگری بود

گزارش لحظه به لحظه حادثه پتروشیمی شهید تندگویان/ برای نجات جان مهدی سنگ تمام گذاشته شد، اما تقدیر الهی چیز دیگری بود

به گزارش پترونیوز: شب گذشته حادثه ای به علت تعمیر یک دستگاه تهویه منجر به مصدومیت یکی از کارکنان شاغل در واحد تهویه پتروشیمی تندگویان می شود.


به محض اطلاع از مصدومیت این همکار، تیم آتش نشانی به موقع و سریع وارد عمل میشود و اقدامات اولیه درمانی را انجام داده و با یک دستگاه آمبولانس مجهز icu به بیمارستان صنایع پتروشیمی در ممکو منتقل میشود‌.


در این حادثه که تمامی مسئولین شرکت، رییس مجتمع، مدیرعامل، رییس HSEو رئیس واحد برق و تهویه و رئیس بیمارستان در معیت خانواده مصدوم در کنار مصدوم حضور داشتند کادر درمانی بیمارستان ممکو اعلام میکنند این مصدوم باید به تهران منتقل شود، در سریعترین زمان بلافاصله هماهنگی های لازم انجام‌ و هزینه پرواز چارتر اختصاصی دارای اورژانس پرداخت میشود.


دقایقی پس از قرارگرفتن هواپیما در باند فرودگاه مهرآباد جهت تیکاف ، اعلام‌میشود آن تکنسین عزیز جان به جان آفرین تسلیم کرده است و مجموعه پتروشیمی شهید تندگویان را عزادار خود کرد.


در این میان همه تلاش ها انجام شد که مهدی جان بماند اما تقدیرالهی چیز دیگری را رقم زد، مهدی عزیز رفت اما یادش در دل کارکنان داغدار پتروشیمی شهید تندگویان همیشه زنده است.

پایان پیام
ارسال نظر