پترونیوز

دیدار معاون وزیر خارجه انگلستان با معاون امور بین الملل وزیر نفت

امیرحسین زمانی نیا، معاون امور بین الملل وزیر نفت صبح امروز (یکشنبه ١٠ آبان) با لرد فرانسیس ماود، معاون وزیر امور خارجه انگلستان و هیئت اقتصادی همراه وی دیدار و گفتگو کرد.
عکس: محمد قدمعلی

مانور عملیاتی آتش نشانان انبار نفت

مانور عملیاتی آتش نشانان انبار نفت صبح سه شنبه دهم شهریور ماه در انبار نفت شمال شرق تهران برگزار شد. این عملیات به همراه گروه‌ها ی امدادی با بکارگیری تجهیزات انبار نفت و استفاده از چند رشته لوله آبدهی و کف از چند ناحیه آتش سوزی حوضچه مایعات قابل اشتعال را مهار و از سرایت به محیط اطراف جلوگیری کردند و گروه دیگر از آتش نشانان نیز با دستگاه های فوماتیک و بالابر 52 متری و سر لوله های پرتابل با خنک کردن تانکرهای بنزین از سرایت شعله های آتش به اطراف جلوگیری کردند.
عکس: سجاد پاداش

سخنرانی وزیر نفت در همایش سفیران جمهوری اسلامی در خارج از کشور

بیژن زنگنه، آخرین وضع صنعت نفت را در همایش سفرا و روسای دفاتر و نمایندگیهای ایران در خارج از کشور که با حضور محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت، حمید چیت چیان، وزیر نیرو و سفیران برگزار شد تشریح کرد. به گزارش شانا، این همایش که از دیروز با سخنرانی حسن روحانی، رئیس جمهوری آغاز شد به بررسی آخرین تحولات و موضوعات روابط خارجی با تمرکز بر شرایط جاری منطقه، آثار و ابعاد برجام، تنظیم برنامه و فعالیت نمایندگیهای ایران برای ارتقای توان و جایگاه اقتصادی کشور و راههای پیشبرد برنامه ها و ظرفیت سازی جدید در پرتو فرصتهای پیش روی کشور می پردازد.
عکس: محمد قدمعلی

افتتاح پروژه تصفیه پساب صنعتی نفت سپاهان

عکس: حمیدرضا نیکو مرام| 2015-11-08 18:24:33

دیدار وزیر نفت عراق با محمد جواد ظریف

عکس: مهدی بلوریان| 2015-11-08 18:17:47

لاوان جزیره ای از جنس آب و آفتاب

عکس: نازیلا حقیقتی| 2015-11-08 18:14:18

هفدهمین سالروز تاسیس سازمان منطقه ویژه پارس

عکس: نازیلا حقیقتی| 2015-11-08 18:00:31

سالروز مهار چاههای نفت کویت

عکس: مصطفی حسینی| 2015-11-08 17:45:58